2688842 | اقامتگاه سنتی

اقامتگاه سنتی

لحظه آخری
پیشنهادات ویژه
انتخاب شهر
تعداد نفرات
فیلترها
قیمت برای هر شب

 رزرو بهترین اقامتگاه سنتی در شیراز

در این روزهای خسته کننده و پر مشغله اگرنیاز به استراحت و آرامش در فضای دلچسب را دارید و می خواهید برای تعطیلات خود برنامه ریزی کنید، شیرازجا اقامتگاه های سنتی در شیراز را به شما پیشنهاد می کند.

 اقامتگاه های سنتی شیراز را از هر زاویه نگاه کنید خیره کننده خواهند بود. ترکیب معماری اصیل ایرانی با رنگ های چشم نواز تحسین هر هنر دوستی را بر می انگیزد.

به جرات می توان گفت اقامت چند روزه در اقامتگاه های سنتی شهر شعر و ادب پارسی یکی از بی نظیرترین خاطره‌های سفر به شیراز است.  ماندن درخانه های قدیمی ساخته شده براساس معماری اصیل و ناب ایرانی  یکی ازبا شکوه ترین تجربه هایست که هر ایرانی میتواند آن را تجربه کند.

 

 بهترین اقامتگاه سنتی شیراز

رزرو خانه‌های نفیس و سنتی که در اوج سادگی همچنان زرق و برق دوران ساخت خود را دارا هستند، از طریق سایت شیرازجا امکان پذیر است. هراتاق از اقامتگاه‌های سنتی شیراز به شیوه ای بسیار دلپذیر پذیرای شماست. با وجود بافت سنتی تمامی اتاق ها دارای تجهیزات مدرن هستند.

 

اقامتگاه سنتی ارزان شیراز

خانه های سنتی و تاریخی در محله های قدیمی شیراز با حیاط های با صفا و قیمت مناسب یکی از بهترین گزینه های انتخاب اقامتگاه در شیراز است.  با وجود حوض فیروزه ای رنگ و درختان نارنج در باغچه های کوچک این خانه ها و بودن در همسایگی مردم شیرازی می توانید عمیقاً به درک زندگی و فرهنگ مردم شیراز برسید و از بودن در همسایگی ایشان بی نهایت لذت ببرید.

 

 اجاره خانه سنتی در شیراز

در حالی که بسیاری از خانه‌های سنتی در شیراز که برخی از آنها بیش از نیم قرن قدمت دارند بازسازی شده‌اند، اما همچنان سبک‌های معماری کلاسیک و ارزش تاریخی خود را حفظ کرده‌اند. بازسازی به شیوه ای سازگار با محیط زیست و با استفاده از تکنیک ها و مصالح سنتی و ترکیبی از راحتی مدرن با زیبایی های گذشته انجام شده است.

 خانه های سنتی یک گزینه اقامتی منحصربه ‌فرد است. اکثر خانه های سنتی در شیراز مانند خانه منطقی نژاد یا به موزه یا رستوران تبدیل شده اند، تیم شیرازجا مواردی را که بتوانید در آنها اقامت کنید را به شما ارائه کرده است.

 

 

 

 

 

 

ارتباط با پشتیبانی شیرازجا
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید